Подільський Енергоконсалтинг

Реконструкція кабельної лінії 10 кВ та оптоволоконної КЛ на фабриці ROSHEN

Виконано будівельно-монтажні роботи по виносу окремих ділянок існуючих КЛ 10 кВ та існуючих інформаційних кабелів на території Вінницької кондитерської фабрики №2, у зв'язку з будівництвом нового корпусу.
Необхідність виносу ліній викликана тим, що існуючі КЛ 10 кВ від ПС 110/10 «ВКФ» частково знаходилися на ділянці будівництва.
Проектне рішення реконструкції КЛ 10 кВ передбачено прокладання шести груп однофазних кабелів з ізоляцією із зшитого поліетилену з алюмінієвою робочою жилою з повздовжнім та радіальним ущільненням марки XnRUHAKXS 12/20 1х500 з мідним екраном перетин якого складає 50 мм2 виробництва «TELE-FONIKA Kable S.A.». Проектовані КЛ за допомогою кабельних муфт підключені до існуючих КЛ в двох точках, між якими останні проходять по новим трасам, уникаючи фундаменти нового корпусу. У місцях проходження нових трас КЛ під перспективними проїздами по території фабрики для захисту кабелю виконано футляри зі сталевої труби.
Необхідність виносу оптоволоконного кабелю викликана тим, що існуюча лінія інформаційного кабелю частково знаходилися на ділянці будівництва нового корпусу Вінницької кондитерської фабрики №2 та під перспективними автомобільними проїздами.
Нова траса інформаційного кабелю передбачає мінімізацію перетинів з іншими підземними інженерними комунікаціями, а також захист кабелю за допомогою двостінної гофрованої поліетиленової труби та сталевої труби у особливо небезпечних місцях.

Реконструкція кабельної лінії 10 кВ та оптоволоконної КЛ на фабриці ROSHEN