Подільський Енергоконсалтинг

Будівництво ПС 35/10 кВ "Білоусівка"

Завершено роботи по будівництву ПС 35/10 кВ "Білоусівка" для живлення потужностей забійного цеху комплексу по забою курчат-бройлерів ТОВ "Вінницька птахофабрика" м. Ладижин.
РУ-35 кВ виконано по нетиповій схемі "Одна несекціонована система шин з вимикачем у колі трансформатора".
РУ-10 кВ виконано по типовій схемі 10-6 "Одна несекціонована система шин" з однією відходящою ПЛ 10 кВ і одною відходящою КЛ 10 кВ.
На ПС встановлено один силовий трансформатор типу ТМН-4000/35 У1 виробництва ПАТ "Запоріжтрансформатор" (ЗТР) зі стаціонарною установкою на відкритому повітрі, а також КРУ-35 кВ та КРПЗ-10 кВ, що представляють собою окремі швидкомонтовані будівлі повної заводської готовності типу БМЗ (будівля модульна збірна).
Комплектація РУ-35 кВ:
• КРУ-35 кВ у складі двох комірок типу ВМ-4 виробництва ТОВ "АВМ Ампер";
• лінійні роз'єднувачі типу РДЗ-2-35/1000 У1/
Комплектація РУ-10 кВ:
• КРПЗ-10 кВ у складі п'яти комірок типу КСО-205 виробництва ТОВ "АВМ Ампер";
• лінійний обмежувач перенапруг 3EK7 150-4CC виробництва компанії "Siemens".
Для приєднання ЗРП-1 ІІ черги будівництва Забійного цеху комплексу по забою курчат-бройлерів «Птахофабрики «Вінницький бройлер» прокладено дві кабельні лінії 10 кВ від ЗРУ-10 кВ ПС 110/35/10кВ «Заозерна».
Кожна кабельна лінія виконана кабелями в ізоляції із зшитого поліетилену та алюмінієвою струмопровідною жилою та мідним екраном.
Кабельні лінії прокладено в земляній траншеї з використанням підсипки та засипки піщано-гравійною сумішшю.
Більша частина траси КЛ 10 кВ прокладена у ґрунті без покриттів та захистів, але ті ділянки траси КЛ, що перетинають або перетинаються існуючими підземними комунікаціями, прокладено у трубопроводах із гофрованих гнучких поліетиленових труб або у залізобетонних лотках. При перетині трасою прокладання проїжджих частин автомобільних доріг, кабельні лінії прокладено у «футлярах». «Футляр» являє собою блок із гофрованих гнучких поліетиленових труб, який поміщується у металеву трубу більшого діаметру.

Будівництво ПС 35/10 кВ "Білоусівка"