Подільський Енергоконсалтинг

Вперше в Україні КРУЕ 110/10 кВ компанії Taikai

Команда ТОВ «Подільський Енергоконсалтинг» виконала монтаж та пусконалагоджувальні роботи КРУЕ-110 кВ, розподільчого пристрою з вакуумними вимикачами 10 кВ, а також систем управління, захисту та АСУ ТП підстанції «Прибузька» 110/10 кВ для ПАТ «Хмельницькобленерго».
Вперше в Україні реалізація об’єкту Замовника передбачала встановлення обладнання світового виробника Shandong Taikai Power Engineering Co., Ltd та організацію систем управління і РЗА виробництва NR Electric Co., Ltd.

Shandong Taikai Power Engineering Co., Ltd – одна з провідних державних компаній Китаю, що має понад тридцятирічний досвід виробництва високовольтного обладнання до 550 кВ. Компанія виконує замовлення для об'єктів електричних мереж, ТЕС, ГЕС, станцій з парогазовими установками та є підрядником міжнародних об'єктів.
NR Electric Co., Ltd – входить в ТОП 5 світових постачальників рішень по побудові систем управління та РЗА та є світовим лідером в області цифрових підстанцій. NR Electric Co., Ltd займає понад 45 % китайського ринку цифрового захисту, автоматизації та управління для енергосистем напругою 220 кВ та вище.

«Подільський Енергоконсалтинг» - перша компанія на вітчизняному ринку, яка отримала досвід роботи з обладнанням нових потужних виробників.
Наші спеціалісти пройшли навчання та сертифікацію на заводах-виробниках китайських партнерів.